Про компанію

Спеціальні
Мова 
  English   Русский   Українська

Про компанію

Мій дім – моя фортеця. Мій дім – мій світ. Скільки не буде років цій старій забутій істині, але вона не втратить своєї актуальності ніколи. Ну а меблі – це звичайно ж його характер.

Наскільки залежить смак та вишуканість сніданку, настрій з яким він був приготований, від того на якій кухні його готувала господиня? Наскільки залежить характер та розвиток Вашої дитини, від обстановки кімнати в якій вона росте? Наскільки обстановка Вашого дому впливає на настрій, з яким Ви до нього повертаєтесь, і Ваші відносини у сім’ї?

Що може бути важливіше для будь-якої сім’ї, кожного з нас, ніж власна затишна оселя? Якість нашого життя, його наповненість та характер, в більшості визначається атмосферою дому в якому ми живемо. Це наша філософія.

Головна ціль нашої компанії – покращувати якість життя людей, пропонуючи їм красиві, якісні, зручні, та доступні меблі, які створюють у домі затишок, та тепло у сім’ї. Цього ми досягаємо завдяки молодій команді професіоналів, духовно багатих людей, які сприяють процвітанню компанії, в якій кожен може реалізувати свій потенціал найкращим чином і досягнути своїх цілей в житті.

На сьогоднішній день „Мальви-Меблі” – це компанія з 20 річним досвідом, добре відома на Західній Україні як виробник меблів європейської якості.

На наступних сторінках пропонуємо Вам детально ознайомитись із різноманітним асортиментом нашої продукції, а при підтримці менеджерів різних напрямків перетворимо процес облаштування дому в задоволення, яке залишить у Вас приємні спогади на довгі роки.

Ласкаво просимо!

З повагою генеральний директор та колектив компанії „Мальви-Меблі”.